+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

Výrobník sody Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK za úžasnou cenu

2 599 

Nejprodávanější Výrobník sody Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK se známou značkou Sodastream - tento produkt nabízíme v sezónní slevě za 2599.00 Kč.

Popis

SodaStream Spirit Město & Trénink, mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody. Skvělá limitovaná edice pro milovníky sportu, pohybu a zdravého životního stylu. Moderní typ výrobníku perlivé vody, který se krátce po uvedení na trh stal vítězem testu časopisu dTest. Aby se výrobník obsluhoval pohodlněji, je vylepšen šikovným systémem pro uchycení lahve pouhým zacvaknutím namísto klasického šroubování. Je možné použít jakékoliv plastové láhve SodaStream o objemu 1 l a 0,5 l. Výrobník SodaStream Spirit nelze kombinovat se skleněnými láhvemi. Doporučujeme používat láhve označené jako Fuse, s moderním protáhlým tvarem kapky. Bombička s náplní potravinářského CO2 plynu vystačí až na 80 litrů perlivé vody. Náplň potravinářského CO2 plynu z plnící linky SodaStream je pod trojnásobným dohledem na nezávadnost. Limitovaná edice jednoho z nejúspěšnějších výrobníků perlivé vody SodaStream SPIRIT v oblíbené černé barvě. Díky rozšířenému příslušenství budete mít čerstvě natočenou a připravenou perlivou vodu neustále k dispozici nejen doma, ale i na každodenních cestách za prací, vzděláním či na odpolední nebo podvečerní trénink. Obsah balení:

1x výrobník perlivé vody SodaStream Spirit v černé barvě
1x bombička s náplní potravinářského CO2 plynu
1x opakovaně použitelná velká nápojová lahev FUSE 1 litr
1x společenská lahev 0,6 / 0,45 l na vodu s sebou, černá
1x volnočasová lahev 0,6 / 0,45 l na vodu s sebou, tyrkysová
1x sportovní ručník z mikrovlákna s logem SodaStreamPříchuť/sirup přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z láhve a zalepení útrob výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně láhve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění. Láhev zavřete a jemně promíchejte.. No tak tohle je gól: Výrobník sody Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK se známou značkou Sodastream - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickou cenu jen za 2599.00 Kč.

Parametry produktu SodaStream SPIRIT výrobník perlivé vody MĚSTO & TRÉNINK

  • Název: Výrobník sody Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK
  • Cena: 2599.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva:
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

Výrobník sody Sodastream Spirit MĚSTO & TRÉNINK za úžasnou cenu

2 599 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram