+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Concept

v sezónní slevě za

5 499 

Udělejte si radost:  od oblíbené značky Concept - tento artikl pořizujte v jedinečné akci za 5499.00 Kč.

Popis

Podpořte svoje zdraví přístrojem, který máo 40 % větší výtěžnostnež běžné odšťavňovače. Připravte si například k snídani zdravé zelené smoothie nebo potěšte děti výbornými a výživnými ovocnými dezerty s jogurtem nebo tvarohem.  Šnekový lis na ovoce a zeleninuConcept LO-7065 představuje3 spotřebiče v 1. Umožní vám tedy různé možnosti využití. Můžete například pomocí sítka na smoothie připravit různé kvalitní a výživné nápoje. Odpad, který vznikne při práci, zůstává téměř suchý a můžete ho dokonce využít pro další zpracování, například na výrobu placek. Bezpečnost provozu zajistí protiskluzové nožičky. Přístroj je tak tichý, že ho během provozu téměř neuslyšíte a rozhodně nebude rušit ostatní členy rodiny. Prostor pro vkládání surovin má průměr 75 mm a tím vám dopřeje snadnou obsluhu. Takto široký plnicí otvor umožňuje vkládat celé plody, ušetříte tak spoustu času stráveného krájením. Objem nádoby na šťávu je 1 litr a odpadní nádoba pojme také 1 litr. Příkon přístroje je 240 W. Odpad zůstává téměř suchý. Můžete ho použít k přípravě zeleninových karbanátků nebo placiček.Protiodtokový uzávěr Anti Drip vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si znečistili linku nebo museli přestat odšťavňovat. Jednoduše přiklopíte, vyměníte sklenici a zase odklopíte. Jak snadné!Pomalý lis LO-7065Home Made Juice je specialistou na rybíz!Ne všechny lisy a odšťavňovače si s tímto ovocem umí poradit. Concept LO-7065 dokáže odšťavit až 1,5 kg rybízu za 2 minuty.Příslušenství:

kartáček na čištění sítka
nádoba na šťávu - 1 l
nádoba na odpad - 1 l
sítko na smoothie
sítko na studené dezerty
pěchovadlo. V akci je pouze tady  od oblíbené značky Concept - tento artikl pořizujte za skvělou cenu jen za 5499.00 Kč.

Parametry produktu Concept LO7065 Šnekový odšťavňovač

  • Název:
  • Cena: 5499.00 Kč.
  • Výrobce: Concept
  • Barva: stříbrná
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Kuchyňské spotřebiče | Odšťavňovače

Brand

Concept

v sezónní slevě za

5 499 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram