+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Travel Blue

TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk TBU121 s VIP slevou pro každého za

199 

Tohle si zamilujete: TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk TBU121 co nám dodává Travel Blue - tento produkt máte za pár kliknutí za skvělou cenu 199.00 Kč.

Katalogové číslo: 685105 Kategorie: ,

Popis

Ochraňte svoje cennosti na cestách před zloději. Toto pouzdro je ideální pro nošení na krku pod tričkem. Ve třech velkých přihrádkách můžete schovat peníze, cestovní pas nebo jiné doklady. Díky tenké konstrukci je těžké jí odhalit. Je vyrobeno z voděodolného materiálu, má na sobě vrstvu absorpčního netkaného materiálu, který je šetrný k pokožce. Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.. Oblíbený produkt TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk TBU121 od známého výrobce Travel Blue - tento hit naleznete za hustou cenu jen za 199.00 Kč.

Parametry produktu Travel Blue TBU-121 Bezpečnostní pouzdro na krk ,černá, 15 x 12 cm

  • Název: TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk TBU121
  • Cena: 199.00 Kč.
  • Výrobce: Travel Blue
  • Barva: černá
  • Kategorie: Cestování a nákupy | Cestovní doplňky a organizéry

Brand

Travel Blue

TravelBlue Bezpečnostní pouzdro/peněženka na krk TBU121 s VIP slevou pro každého za

199 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram