+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Tescoma

Tescoma Season Násypky pro sáčky s kořením 10 ks na závěsné liště v úžasné akci za

319 

Není proč váhat, Tescoma Season Násypky pro sáčky s kořením 10 ks na závěsné liště oblíbené značky Tescoma - toto zboží si můžete nechat poslat s výjimečnou slevou za 319.00 Kč.

Katalogové číslo: 105396 Kategorie: , ,

Popis

Násypky jsou vynikající pro dochucování pokrmů přímo ze sáčků s kořením a uzavření sáčků při skladování. Sáčky uložené na závěsné liště v kuchyňské skříňce lze brát jednotlivě nebo vzít všech 10 sáčků i s lištou najednou. Výhodou je, že koření v sáčcích uzavřených násypkami při skladování nevlhne a nezvětrá. Deset násypek na unikátní liště, kterou můžete zavěsit do předvrtaných otvorů uvnitř kuchyňské skříňky. Násypky jsou dodávány se třemi velikostmi sypacích otvorů pro pohodlné dávkování celého, mletého i jemně mletého koření. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka.Násypky s uzávěry a víčky jsou vhodné do myčky, závěsnou lištu v myčce nemyjte.. Oblíbený produkt Tescoma Season Násypky pro sáčky s kořením 10 ks na závěsné liště co nám dodává Tescoma - tento artikl musíte mít ve slevové akci za jen za 319.00 Kč.

Parametry produktu Tescoma Season násypky pro sáčky s kořením 10 ks na závěsné liště

  • Název: Tescoma Season Násypky pro sáčky s kořením 10 ks na závěsné liště
  • Cena: 319.00 Kč.
  • Výrobce: Tescoma
  • Barva:
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Kořenky

Brand

Tescoma

Tescoma Season Násypky pro sáčky s kořením 10 ks na závěsné liště v úžasné akci za

319 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram