+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Tescoma

Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru za perfektní cenu

319 

Jasný hit, Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru originální od labelu Tescoma - tento produkt koupíte po slevě za 319.00 Kč.

Katalogové číslo: 105580 Kategorie: ,

Popis

S pomocí soupravy Della Casda připravíte domácí krémový sýr a dětské smetanové dezerty s ovocem, čokoládou apod. ze surovin a ingrediencí, jejichpůvod a kvalitu znáte a máte 100% pod kontrolou, bez použití „éček“ a konzervantů. Díky tomu jsou doma připravované sýry a dezerty vždy zdravé a čerstvé.Soupravu tvoří mísa s víkem, cedník odpovídající velikosti a 5 ks netkaného plátna pro opakované použití. Při běžném použití a šetrné údržbě lze každé z pěti dodávaných pláten použít až 5krát.Náhradní plátno pro přípravu krémového sýru Della Casa, 5 ks (č. 105581) lze zakoupiti samostatně.. V akci je právě teď Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru od firmy Tescoma - tento hit můžete získat s extra slevou za jen za 319.00 Kč.

Parametry produktu Tescoma Souprava pro přípravu sýru Della Casa

  • Název: Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru
  • Cena: 319.00 Kč.
  • Výrobce: Tescoma
  • Barva:
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Příprava domácích potravin

Brand

Tescoma

Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru za perfektní cenu

319 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram