+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Termosáček krční rašelinový SHJ 605H extra levně za

369 

Tohle si zamilujete: Termosáček krční rašelinový SHJ 605H značky - tento hit můžete pořídit s unikátní slevou za 369.00 Kč.

Katalogové číslo: 352972 Kategorie: , ,

Popis

Pohotová a komfortní pomůcka pro péči o vaše zdraví. Tvar tohoto sáčku je přizpůsoben především pro péči o krční, ramenní, bederní, stehenní a lýtkové partie. Samozřejmě lze sáček využít na jakékoliv jiné místo na těle. Vyhřívací nebo chladící funkce mají příznivý vliv při prevenci různých potíží. Termosáček v místě způsobí zúžení nebo rozšíření cév, tím omezí nebo zvýší přívod krve k postiženým místům. Velmi účinně tlumí bolesti, záněty a otoky, uvolní ztuhlé svaly a klouby. Termosáček z rašeliny můžete použít i pro chlazení. Chlad působí uvolňujícím způsobem. Rašelinové sáčky jsou plněny jemně mletou rašelinou, zaručující udržení požadované teploty po mnohem delší dobu než klasickým termoforem. Rašelina je opatřená bavlněným potahem na suché zipy.Použití:Oceníte při bolestech, revma, po úrazu, operaci, poruchách prokrvení. Velmi dobře využijete při potížích krční a bederní páteře. Vhodné při nemocích z nachlazení.Teplý obklad:Ohřátí v mikrovlnné troubě - vložte sáček do mikrovlnné trouby a ohřívejte 2 minuty na nejnižším stupni (při vyšším stupni nebo delší době může dojít k poškození sáčku). Nedosáhne-li sáček patřičného ohřátí, opakujte ohřev v mikrovlnné troubě pouze po 30 sekundách. Ohřátí v hrnci - ohřev se provede ve vodní lázni cca 8 minut při 80°C. Při ohřevu sundejte bavlněný potah.. Exkluzivní Termosáček krční rašelinový SHJ 605H od oblíbeného výrobce - tento hit pořídíte v úžasné akci za jen za 369.00 Kč.

Parametry produktu Termosáček krční rašelinový

  • Název: Termosáček krční rašelinový SHJ 605H
  • Cena: 369.00 Kč.
  • Výrobce:
  • Barva:
  • Kategorie: Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví

Termosáček krční rašelinový SHJ 605H extra levně za

369 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram