+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

SODASTREAM Sportovní set lahev 0,6 l + Energy SODA za skvělou cenu

359 

Jedinečná nabídka, SODASTREAM Sportovní set lahev 0,6 l + Energy SODA od známého výrobce Sodastream - tento produkt objednáte za jedinečnou cenu 359.00 Kč.

Popis

Set sportovní láhve Sodastream o objemu 0,6 l a sirup ENERGY 500 ml jako dárek, nejen pro milovníky pohybu, sportu a volnočasových aktivit. Nová láhev Sodastream My only bottle je vyrobená z TRITANU. S opakovaně použitelnou láhví budete mít čerstvě natočenou vodu stále při ruce po celý den. Láhev je tak akorát veliká, aby se vešla do vaší kabelky, tašky či batohu a přitom nabídla dostatek vody na uhašení žízně. Vlastnosti:

volnočasová lahev 0,6 l se sportovním víčkem na vodu s sebou
ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA a jiných škodlivých látek, odolná vůči slunečnímu záření (UV záření)
vhodná do myčky nádobí, do 70 °C
určena jak pro neperlivou vodu, tak i perlivou s výrobníky SodaStream
vhodná jak na cvičení, tak i navýlety s přáteli, nebo do školy
Sirup SodaStream ENERGY 500 ML jako dárek (energetický nápoj s kofeinem, vitaminy B3, B6, B2)Tritan je jedinečný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo, ale stále si zachovává své vlastní výhody plastu. Materiál nepojímá žádné pachy, nebarví se (nežloutne), je velmi pružný – odolný, lze mýt i v myčce nádobí (max 70 °C), UV rezistentní – zajistí delší trvanlivost vašich nápojů a neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky. Materiál láhve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, ze kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.. Produkt osvědčený zákazníky, SODASTREAM Sportovní set lahev 0,6 l + Energy SODA co bereme od značky Sodastream - tento artikl objednávejte s VIP slevou pro každého za jen za 359.00 Kč.

Parametry produktu SodaStream Sportovní set láhev 0,6 l + Sirup Energy

  • Název: SODASTREAM Sportovní set lahev 0,6 l + Energy SODA
  • Cena: 359.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva: modrá
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

SODASTREAM Sportovní set lahev 0,6 l + Energy SODA za skvělou cenu

359 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram