+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

SodaStream Spirit Peach téměř zdarma za

2 199 

Špičkové zboží, SodaStream Spirit Peach od kvalitní značky Sodastream - tento produkt doručujeme za úžasnou cenu 2199.00 Kč.

Popis

Výrobník domácí perlivé vody Spirit přichází s kompletní výbavou všeho, co potřebujete pro přípravu vaší vlastní perlivé vody v pohodlí domova. Skoncujte s únavným taháním těžkých plastových láhví a mějte čerstvé perlivé vody nachystáno doma kdykoliv tolik, co hrdlo ráčí. Přidáte-li kousek čerstvého ovoce, bude vám dodržování správného pitného režimu chutnat a tělu prospějete více, než limonádami a dalšími nezdravě slazenými nápoji. Bombičku se spotřebovanou plynovou náplní snadno vyměníte za naplněnou v obchodech nablízku kolem vás. Výrobník domácí perlivé vody Spirit vás kromě svého líbivě přitažlivého čistého vzhledu zaujme důmyslným mechanismem pro automatické uchycení láhve bez rozčilujícího šroubování a příjemně tichou přípravou perlivé vody.Příprava:Zašroubujte bombičku se zásobou potravinářského CO2 plynu, která vystačí až na 80 litrů domácí perlivé vody. Zasuňte láhev (není nutné šroubovat) s čerstvou kohoutkovou vodou a jednoduchým stisknutím tlačítka připravte vodu perlivou právě tak, jak máte rádi. Obsah balení:

1x výrobník sody Sodastream Spirit
1x bombička CO2
1x tlaku odolná nápojová láhev z plastu typu FusePříchuť/sirup přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z láhve a zalepení útrob výrobníku. Láhev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně láhve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění. Láhev zavřete a jemně promíchejte.. Prestižní SodaStream Spirit Peach od kvalitní značky Sodastream - tento produkt objednáte s neuvěřitelnou slevou za jen za 2199.00 Kč.

Parametry produktu SodaStream SPIRIT Peach výrobník perlivé vody

  • Název: SodaStream Spirit Peach
  • Cena: 2199.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva: oranžová
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

SodaStream Spirit Peach téměř zdarma za

2 199 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram