+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 za jedinečnou cenu

3 199 

Váš oblíbený produkt, SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 od originálního výrobce Sodastream - tento hit seženete v akci za 3199.00 Kč.

Popis

Dáte si skleničku jemně perlivé nebo raději plně perlivé? Dívejte, jak se vám sama nachystá.Tři nenápadná, modře podsvětlená tlačítka se symbolem jedné, dvou či tří kapek odlišují Spirit OneTouch od všech ostatních v řadě výrobníků domácí perlivé vody SodaStream. Právě tato tlačítkaskrývají tři různé přednastavené perlivosti vody od jemně až po silně perlivou. Stisknete jedno z nicha pak už jen v klidu sledujete, jak se chytrá elektronika uvnitř přístroje sama postará o přípravu perlivé vody a ukončí ji v momentě, kdy voda dosáhne přesně vaší oblíbené perlivosti.Obsluha výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Spirit One Touch nevyžaduje více odbornosti aninámahy, než kolik je potřeba pro zasunutí lahve s vodou a stisknutí jednoho tlačítka. Všechnyvýrobníky perlivé vody z řady SodaStream Spirit, včetně modelu Spirit One Touch, jsou navícvylepšeny o specialitku v podobě jednoduchého zacvaknutí lahve s vodou namísto dříve známéhošroubování, takže máte svoji sklenici čerstvé perlivé vody nachystánu rychleji a příjemněji.Obsah balení:

výrobník domácí perlivé vody
bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody
1ks velká opakovaně použitelná nápojová lahev
adaptér do elektrické zásuvky. Pouze pro omezený počet zákazníků je zde SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 od známé značky Sodastream - tento artikl musíte mít extra levně za jen za 3199.00 Kč.

Parametry produktu Sodastream SPIRIT One Touch výrobník perlivé vody, černá

  • Název: SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911
  • Cena: 3199.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva: černá
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

SODASTREAM Spirit One Touch výrobník perlivé vody 42002911 za jedinečnou cenu

3 199 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram