+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

SODASTREAM Lahev SOURCE/PLAY 3Pack 1l bílá s úžasnou cenovkou

399 

Poctivý výrobek, SODASTREAM Lahev SOURCE/PLAY 3Pack 1l bílá s osvědčenou značkou Sodastream - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 399.00 Kč.

Popis

Jednoduchá, a přesto elegantní sada 3 láhví typu Fuse pro výrobníky perlivé vody. Atraktivní design v jednoduché bílé barvě potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Domácí perlivá voda místo tahání nepraktických plastových lahví.Vlastnosti:

nápojová láhev pro výrobníky perlivé vody SodaStream
nový elegantní tvar láhve, kterou navrhl světový designer Yves Béhar
vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA
tlakuodolná láhev určená k opakovanému sycení
objem láhve 1 litrLáhev typu Fuse lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Source, Play, Spirit, Power. Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C.Materiál láhve musí během několika let při používání ve výrobníku dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.. Právě je za dobrou cenu SODASTREAM Lahev SOURCE/PLAY 3Pack 1l bílá od známé značky Sodastream - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou jen za 399.00 Kč.

Parametry produktu SodaStream Láhev Fuse 3Pack 1 l, bílá

  • Název: SODASTREAM Lahev SOURCE/PLAY 3Pack 1l bílá
  • Cena: 399.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva: bílá
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

SODASTREAM Lahev SOURCE/PLAY 3Pack 1l bílá s úžasnou cenovkou

399 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram