+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Pomalý hrnec MAYBAUM SC 1 v časové omezené slevě za

1 299 

Spokojenost přinášející Pomalý hrnec MAYBAUM SC 1 s osvědčenou značkou - tento hit naleznete za úžasnou cenu 1299.00 Kč.

Katalogové číslo: 115745 Kategorie: , ,

Popis

Pomalé vaření patří v současné době k novým trendům přípravy pokrmů. Jídla pomalým vařením získávají násobně výraznější chutě, přestože se připravují pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku. Můžete vařit a přitom klidně spát, jít na procházku nebo být dokonce v práci. Pomalý hrnec uvaří za vás. Vy už jen přijdete k hotovému. Největší výhodou vaření v pomalém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie.Pomalý hrnec Maybaum SC 1 disponuje 2 teplotními režimy a praktickým předvolením času začátku, s nímž můžete zahájit proces vaření až o 12 hodin později.Takto připravená jídla jsou vhodná i pro různé druhy diet. Přímo ideální jsou pro všechny, kteří chtějí hubnout a přitom se příliš neomezovat v jídle.Technické údaje:

příkon 280 W
objem 4,5 l
materiál nádoby: nerez/keramikaVlastnosti:

nastavitelná teplota
provozní kontrolka
LCD displej
digitální regulace teploty
tlačítko STOP
nepřilnavý povrch. Produkt osvědčený zákazníky, Pomalý hrnec MAYBAUM SC 1 od top výrobce - tento artikl se na vás těší za bombastickou cenu jen za 1299.00 Kč.

Parametry produktu MAYBAUM SC1 pomalý hrnec 4,5 l, nerez

  • Název: Pomalý hrnec MAYBAUM SC 1
  • Cena: 1299.00 Kč.
  • Výrobce:
  • Barva:
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče

Pomalý hrnec MAYBAUM SC 1 v časové omezené slevě za

1 299 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram