+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Hartmann

Pažní tlakoměr Veroval duo control dárkové balení, 2 manžety a síťový adaptér za mimořádně nízkou cenu

2 499 

Hit poslední doby, Pažní tlakoměr Veroval duo control dárkové balení, 2 manžety a síťový adaptér co odebíráme od výrobce Hartmann - tento artikl musíte mít s extra slevou za 2499.00 Kč.

Popis

Výhodné balení obsahuje pažní tlakoměr Veroval duo control, 2 manžety vel. M a L, praktický síťový adaptér. Tlakoměr s technologií Duo Sensor dokáže velmi přesně změřit krevní tlak a tepovou frekvenci.Pantentovaná technologie kombinuje 2 profesionální metody měření - oscilometrickou a poslechovou (auskultační). Tím se liší od většiny automatických tlakoměrů na trhu, které pracují jen s oscilometrickou metodou. Poslechovou metodu využívají lékaři při klasickém měření fonendoskopem.Vysokou přesnost měření s tlakoměrem Veroval® duo control potvrdily klinické studie, přístroj také dokáže odhalit poruchy srdečního rytmu. Tlakoměr spolehlivě měří hodnoty i u pacientů s nepravidelným srdečním rytmem.Díky bezplatné aplikaci Veroval® medi.connect můžete sami naměřená data analyzovat, ukládat do počítače a sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.Výhody:

přehledné a jednoduché ikony
extra velký a podsvícený LCD displej
patentovaná technologie Duo Sensor
indikátor klidové polohy pro ještě přesnější výsledky
indikátor správné okolní teploty při měření
ergonomická manžeta Secure fit s vizuální kontrolou správného nasazení
automatické nafukování manžety
technologie Comfort Air pro pohodlné měření
bezplatná aplikace Veroval® medi.connect
paměť pro 2 osoby a měření v režimu návštěva
záruka 5 letPažní tlakoměr Veroval duo control od společnosti Hartmann kombinuje dvě profesionální metody měření tlaku a díky tomu ho mohou používat i lidé s poruchami srdečního rytmu. Vedle oscilometrické technologie měří tlakoměr i Korotkovovou metodou, která pomocí mikrofonu zaznamenává srdeční ozvy.. Trhem osvědčený produkt, Pažní tlakoměr Veroval duo control dárkové balení, 2 manžety a síťový adaptér od top výrobce Hartmann - tento artikl je tady pro vás extra levně za jen za 2499.00 Kč.

Parametry produktu Pažní tlakoměr Veroval duo control dárkové balení, 2 manžety a síťový adaptér

  • Název: Pažní tlakoměr Veroval duo control dárkové balení, 2 manžety a síťový adaptér
  • Cena: 2499.00 Kč.
  • Výrobce: Hartmann
  • Barva:
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Zdravotní měřicí přístroje | Měřiče krevního tlaku

Brand

Hartmann

Pažní tlakoměr Veroval duo control dárkové balení, 2 manžety a síťový adaptér za mimořádně nízkou cenu

2 499 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram