+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

Lahev JET 2 x 1l Květiny v zimě SODASTREAM v neopakovatelné akci za

299 

V akci je Lahev JET 2 x 1l Květiny v zimě SODASTREAM od oblíbeného výrobce Sodastream - tento artikl doporučujeme ve výprodejové akci za 299.00 Kč.

Popis

2 láhve v tomto balení můžete podle potřeby použít pro perlivou i neperlivou vodu. S láhví s líbivým potiskem „Květiny v zimě" budete mezi přáteli, v kanceláři či ve společnosti na rozdíl odlaciných PETek vypadat elegantně.Vlastnosti a specifikace:

2x znovu použitelná láhev vhodná pro výrobníky perlivé vody
líbivé provedení s grafikou rostlin
vkusná láhev pro perlivou i neperlivou vodu
uchrání vás od hromad zbytečného plastu z jednorázových láhví balené vody
vyrobeno z plastu bez BPA látek Láhev je z tlaku odolného plastu a proto ji můžete použít pro přípravu čerstvé perlivé vody přímo vněkterém z vhodných výrobníků perlivé vody SodaStream, pro který je určena. Ve výrobníku, kdeprobíhá příprava perlivé vody pod tlakem potravinářského CO2 plynu však z bezpečnostních důvodůnikdy nepoužívejte láhev po datu použitelnosti vyznačeném na zadní straně každé lahve. Láhev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Jet, Play, Source, Genesis,Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power. Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C.. Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lahev JET 2 x 1l Květiny v zimě SODASTREAM od společnosti Sodastream - tento artikl nakupujte v bombastické akci za jen za 299.00 Kč.

Parametry produktu SodaStream Láhev Jet 2 x 1 l Květiny v zimě

  • Název: Lahev JET 2 x 1l Květiny v zimě SODASTREAM
  • Cena: 299.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva: mix barev
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

Lahev JET 2 x 1l Květiny v zimě SODASTREAM v neopakovatelné akci za

299 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram