+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Sodastream

Lahev dětská 0.5l Smajlík červená SODASTREAM za mimořádně nízkou cenu

129 

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lahev dětská 0.5l Smajlík červená SODASTREAM s proslulou značkou Sodastream - tento artikl je v tento okamžik v husté akci za 129.00 Kč.

Popis

Opakovaně použitelná dětská nápojová láhev od specialisty na perlivou vodu SodaStream. Atraktivní potisk pro moderní školáky, na který budou vaše děti pyšné. Láhev lze díky tlakovému provedení použít přímo ve výrobnících domácí perlivé vody SodaStream. Materiál láhve musí během několika let, při používání ve výrobníku domácí perlivé vody, dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.. Hit z katalogu: Lahev dětská 0.5l Smajlík červená SODASTREAM co nám vyrábí Sodastream - toto zboží si můžete nechat dodat s unikátní slevou za jen za 129.00 Kč.

Parametry produktu SodaStream Dětská láhev Smajlík 0,5 l, červená

  • Název: Lahev dětská 0.5l Smajlík červená SODASTREAM
  • Cena: 129.00 Kč.
  • Výrobce: Sodastream
  • Barva: červená
  • Kategorie: Kuchyně a jídelna | Sodastream a další výrobníky perlivé vody

Brand

Sodastream

Lahev dětská 0.5l Smajlík červená SODASTREAM za mimořádně nízkou cenu

129 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram