+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání + 1x NANO filtr za úžasnou cenu

119 

Exkluzivní JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání + 1x NANO filtr od top výrobce - tento artikl čeká na vás v jedinečné akci za 119.00 Kč.

Katalogové číslo: 229398 Kategorie: , ,

Popis

Praktické a rychlé řešení pro zlepšení ochrany proti vdechovaným nečistotám, bacilům a smogu. Hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Ústní rouška je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce ve výrobě a obchodech a jiné. Roušky jsou prodyšné a umožňují tak pohodlné dýchání. Výhodou je možnost praní a opakovaného použití. Filtr není možné prát, ale lze ho zbavit bakterií pomocí mikrovlnné trouby, žehlení na nejnižší stupeň nebo dezinfekce. Použít lze víckrát.Součástí balení je 1x bavlněná rouška 20 x 16 cm + 1x NANO filtr.
Rouška se skládá ze tří vrstev:

vnitřní strana 100% bavlna
 vnější strana 100% bavlna
NANO filtr, 13 x 18 cm. V akci je pouze tady JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání + 1x NANO filtr od populárního výrobce - tento produkt dodáváme za hustou cenu jen za 119.00 Kč.

Parametry produktu Ústní bavlněná NANO rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání + 1x NANO filtr

  • Název: JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání + 1x NANO filtr
  • Cena: 119.00 Kč.
  • Výrobce:
  • Barva: bílá
  • Kategorie: Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví

JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání + 1x NANO filtr za úžasnou cenu

119 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram