+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Happy Green

HAPPY GREEN Souprava na vodní mlhu 15 m, 8 trysek ve výprodejové akci za

899 

Nabídka pro vás: HAPPY GREEN Souprava na vodní mlhu 15 m, 8 trysek značky Happy Green - tento produkt máte po jednoduché objednávce po zlevnění za 899.00 Kč.

Katalogové číslo: 684295 Kategorie: , ,

Popis

Tato sada pro vytváření ochlazující vodní mlhy obsahuje 8 mikrotrysek s nastavitelným úhlem působení (z toho jedna koncová), 15 metru hadice, jejímž nastříháním je možno umístit trysky dle individuální potřeby, 5 závěsných klipů a adaptér na vodovodní přípojku. Velice rychlou a jednoduchou instalací je možno zvýšit vzdušnou vlhkost v okolí a tím snížit pocitovou teplotu až o 10 stupňů. Je vhodná k použití na pergolách, balkonech, terasách, ale i pro zvýšení vlhkosti ve sklenících, nebo prostorech určených pro zvířata. Kvalita fungování závisí hlavně na tlaku v přívodní soustavě, doporučujeme nastavení trysek tak, aby vlhkost nedopadala přímo na osoby či kluzké povrchy, kde je nebezpečí uklouznutí, nebo předměty podléhajícím účinkům vlhka.. Vynikající HAPPY GREEN Souprava na vodní mlhu 15 m, 8 trysek co bereme od značky Happy Green - tento artikl se na vás těší s neuvěřitelnou slevou za jen za 899.00 Kč.

Parametry produktu Happy Green Souprava na vodní mlhu 8 trysek, 15 m

  • Název: HAPPY GREEN Souprava na vodní mlhu 15 m, 8 trysek
  • Cena: 899.00 Kč.
  • Výrobce: Happy Green
  • Barva:
  • Kategorie: Heureka.cz | Nábytek | Zahradní nábytek

Brand

Happy Green

HAPPY GREEN Souprava na vodní mlhu 15 m, 8 trysek ve výprodejové akci za

899 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram