+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Hartmann

Cosmos Sada voděodolných náplastí v neopakovatelné akci za

49 

Velmi oblíbený produkt Cosmos Sada voděodolných náplastí co odebíráme od výrobce Hartmann - tento produkt dodáváme s unikátní slevou za 49.00 Kč.

Katalogové číslo: 688334 Kategorie: , ,

Popis

Sada pružných náplastí odolných vůči vlhkosti a vodě o rozměrech 19 x 72 mm (6x), 25 x 72 mm (4x), 16 x 57 mm (4x), 9 x 38 mm (4x), 22 mm (2x). Základní voděodolné náplasti odolné vlhkosti i krátkodobému působení vody. Není určena k ochraně rány při koupání a sprchování. Náplasti Cosmos voděodolné jsou vhodné pro každodenní použití tam, kde je vyšší vlhkost a dochází k častějšímu styku s vodou. Výhody:

chrání drobná poranění před nečistotou
je prodyšná a šetrná k pokožce díky hypoalergennímu lepidlu
neslepuje se s ránou
pružný textilní materiál
kulaté provedení vhodné na ošetření mateřských znamínek
hypoalergenní lepidlo nedráždí pokožkuNáplast účinně kryje drobná zranění na kůži a chrání je před vniknutím nečistot. Hypoalergenní lepidlo je šetrné k pokožce, kterou nedráždí.Náplasti Cosmos jsou vhodné pro použití u menších typů povrchových ran a při odřeninách.Způsob použití:Po vyjmutí náplasti z obalu ji opatrně přiložte na postižené místo a přitiskněte. Chvíli zahřívejte rukou pro lepší přilnutí k pokožce. Po odstranění náplast zlikvidujte.. Dnes je tady pro vás Cosmos Sada voděodolných náplastí populárního výrobce Hartmann - tento artikl pořizujte za téměř velkoobchodní cenu jen za 49.00 Kč.

Parametry produktu Cosmos Sada voděodolných náplastí

  • Název: Cosmos Sada voděodolných náplastí
  • Cena: 49.00 Kč.
  • Výrobce: Hartmann
  • Barva:
  • Kategorie: Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví

Brand

Hartmann

Cosmos Sada voděodolných náplastí v neopakovatelné akci za

49 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram