+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Hartmann

Cosmos Náplast pružná s neuvěřitelnou slevou za

49 

V akci je pouze tady Cosmos Náplast pružná pocházející od značky Hartmann - tento hit pořídíte s VIP slevou pro každého za 49.00 Kč.

Katalogové číslo: 688341 Kategorie: , ,

Popis

Sada pružných náplastí na prsty a klouby o velikosti 20 x 60 mm (12x); 20 x 80 mm (8x). Pružná náplast je určena pro spolehlivé ošetření menších poranění na kloubech a prstech, kde běžné náplasti často selhávají. Chrání ránu před bakteriemi i dalším poraněním. Pružná náplast Cosmos si zachovává vlastnosti klasických náplastí, ale její pružné provedení je ideální pro ošetření prstů a kloubů. Výhody:

dokonalá přilnavost i na problematických místech
šetrná k pokožce díky hypoalergennímu lepidlu
prodyšná, neslepuje se s ránou
pružný textilní materiál
neomezuje hybnost ošetřené pokožkyHodně pohyblivá místa na těle, jako jsou klouby a prsty, potřebují možnost volného pohybu, což jim pružná náplast umožňuje. Náplast účinně kryje drobná zranění na kůži a chrání je před vniknutím nečistot. Hypoalergenní lepidlo je šetrné k pokožce, kterou nedráždí. Pružná struktura je ideální pro ošetření problematických míst, jako jsou klouby a prsty. Náplasti Cosmos jsou vhodné pro použití u menších typů povrchových ran a při odřeninách.Způsob použití:Po vyjmutí náplasti z obalu ji opatrně přiložte na postižené místo a přitiskněte. Chvíli zahřívejte rukou pro lepší přilnutí k pokožce. Po odstranění náplast zlikvidujte.. Tradiční bestseller, Cosmos Náplast pružná značky Hartmann - tento produkt prodáváme po zlevnění za jen za 49.00 Kč.

Parametry produktu Cosmos Náplast pružná

  • Název: Cosmos Náplast pružná
  • Cena: 49.00 Kč.
  • Výrobce: Hartmann
  • Barva:
  • Kategorie: Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví

Brand

Hartmann

Cosmos Náplast pružná s neuvěřitelnou slevou za

49 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram