+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Concept

Concept OV 5210 za bombastickou cenu

3 999 

Kvalitní Concept OV 5210 od kvalitního výrobce Concept - tento hit snadno najdete za úžasnou cenu 3999.00 Kč.

Katalogové číslo: 115980 Kategorie: , , ,

Popis

Ochlazovač vzduchu 3v1 budete v rozpálených letních dnech doslova milovat. Zastane práci hned tří přístrojů: ochlazovače, ventilátoru a zvlhčovače. Funkce ochlazování přivede do místnosti proud studeného vzduchu a ventilátor během chvilky promění horký vzduch na svěží vánek. Díky zvlhčovači, který funguje na principu odpařování vody, je ochlazený vzduch zároveň i zvlhčený, což je mnohem zdravější než suchý vzduch z běžné klimatizace.Přístroj profukuje vzduch přes vodní filtry, a tím dochází k jeho ochlazení. K provozu tak stačí naplnit nádržku vodou, a pokud chcete vzduch ještě více ochladit, přidáte k vodě chladící náplně, které jsou součástí balení. Zásobník s ukazatelem vodní hladiny má objem 7 l. Pokud ho vyjmete nebo bude prázdný, přístroj se automaticky vypne.Ochlazovač nabízí 4 rychlosti proudění vzduchu a 3 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim mění rychlost proudění vzduchu a simuluje jemný vánek. Během nočního režimu rychlost proudění vzduchu automaticky klesne na nejnižší stupeň, takže vás přístroj nebude rušit a vy můžete klidně spát. Využít můžete i funkci časovače a nastavit si požadovaný čas vypnutí v rozmezí od 30 minut do 10 hodin. Volitelná je i funkce oscilace, která zahájí otáčení ventilátoru a tím urychluje cirkulaci vzduchu v místnosti.Ochlazovač je vybaven stabilní kruhovou základnou, která zajišťuje maximální bezpečnost během provozu a zabraňuje nechtěnému převrhnutí. Díky pojezdovým kolečkům ho snadno přemístíte z místnosti do místnosti. Nechybí ani praktický držák, na který navinete přívodní kabel, aby vám nepřekážel během manipulace.Technické parametry:

3 v 1: ventilátor, ochlazovač, zvlhčovač
3 režimy: normální, noční, přirozený
4 rychlosti proudění vzduchu
funkce aktivního zvlhčování
funkce automatické rotace
oscilační úhel: 60 ° ± 5
časovač: až 10 hodin
dálkové ovládání
digitální LED displej
odnímatelná nádržka na vodu: 7 l
vyjímatelný filtr
akustický alarm při vyprázdnění zásobníku/li>
chladicí box (2 ks)
stabilní kruhová základna s kolečky
praktický naviják přívodního kabelu
rychlost proudění vzduchu: 6,8 m/min.
objem proudícího vzduchu: 500 m3/min.. Radost přinášející Concept OV 5210 co bereme od značky Concept - tento artikl pořizujte po zlevnění za jen za 3999.00 Kč.

Parametry produktu Concept OV5210 ochlazovač vzduchu

  • Název: Concept OV 5210
  • Cena: 3999.00 Kč.
  • Výrobce: Concept
  • Barva: bílá + černá
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Klima | Domácí ventilátory

Brand

Concept

Concept OV 5210 za bombastickou cenu

3 999 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram