+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Brita

BRITA Fill&Enjoy FUN modrá v jedinečné akci za

499 

V akci je BRITA Fill&Enjoy FUN modrá od výrobce Brita - tento produkt doručujeme s neuvěřitelnou slevou za 499.00 Kč.

Katalogové číslo: 114581 Kategorie: , , ,

Popis

Zajistěte sobě i své rodině kvalitní pitný režim s praktickou konvicí Brita Fill and Enjoy Fun. Konvice díky vylepšené unikátní technologii snižuje tvrdost vody, čistí od chlóru, vodního kamene a těžkých kovů. Takto upravená voda je vhodná pro děti každého věku. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, umožňuje plné rozvinutí aroma a chuti kávy nebo čaje, je ideální pro zdravé vaření. Chrání spotřebiče před usazováním vodního kamene a prodlužuje jejich životnost. Filtrace je založena na ryze přírodní technologii. Konvici můžete naplnit přímo z kohoutku, má propracovaný tvar, díky kterému se pohodlně vejde do dvěří chladničky. Vlastnosti a specifikace:

digitální ukazatel životnosti filtru - přesně ohlídá, kdy je čas na výměnu
finanční úspora oproti balené vodě, šetří životní prostředí
korpus filtru z BPA Free plastu - je určen pro trvalý kontakt s vodou
filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Dále obsahuje inhibitor, který zabraňuje vzniku a množení bakterií.
celkový objem konvice: 1,5 l
objem přefiltrované vody: 1,0 l
konvici krom víka lze mýt v myčce nádobí Obsah balení: filtrační konvice Brita Fill & Enjoy Fun 1,5 l modrá a 1x filtr Maxtra+  . Výjimečné zboží, BRITA Fill&Enjoy FUN modrá od firmy Brita - tento produkt máte za pár kliknutí extra levně za jen za 499.00 Kč.

Parametry produktu Brita Filtrační konvice Fill & Enjoy Fun 1,5 l, modrá

  • Název: BRITA Fill&Enjoy FUN modrá
  • Cena: 499.00 Kč.
  • Výrobce: Brita
  • Barva: modrá
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Vodní filtry

Brand

Brita

BRITA Fill&Enjoy FUN modrá v jedinečné akci za

499 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram