+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Hartmann

Bel Baby Přebalovací podložky 60 x 60 cm za bombastickou cenu

109 

Příjemné pocity navazující Bel Baby Přebalovací podložky 60 x 60 cm s proslulou značkou Hartmann - tento artikl je v tuhle chvíli za jedinečnou cenu 109.00 Kč.

Katalogové číslo: 688369 Kategorie: , ,

Popis

Hygienické podložky pro přebalování miminek. Speciálně upravené podložky pro každodenní přebalování vašich nejmenších dětí, spodní strana je vyrobena z folie chránící před prosáknutím. Vnitřní strana je z vysoce savého a na omak velmi příjemného materiálu. Barevné obrázky na spodní straně a okrajích podložky zabaví dítě při přebalování. Přebalovací podložky Bel baby jsou příjemné pro miminko a praktické pro vás. Mimořádně savý buničitý materiál, dermatologicky testováno, ideální pro cesty. Pro čisté a komfortní přebalování jsou podložky Bel Baby ideálním doplňkem.Výhody:

nepropustná folie na vnější straně
nasákavá vnitřní strana podložky
jemná a příjemná povrchová úprava
baleno ve folii po 10 kusechPřebalovací podložky Bel baby je vhodné používat pro přebalování prakticky kdekoliv, při rozměru 60×60 cm je zajištěna dostatečně velká plocha na přebalení miminka. Na cestách oceníte skladnost a praktičnost podložek i pro opakované přebalování.Způsob použití:Přebalovací podložku vytáhněte z balení.Podložku rozdělejte do plné velikosti.Položte na přebalovací pult pod miminko.V případě znečištění zabalte a vyhoďte.. Příjemné pocity navazující Bel Baby Přebalovací podložky 60 x 60 cm co nám dodává Hartmann - tento artikl je v tuhle chvíli při časově omezené akci za jen za 109.00 Kč.

Parametry produktu Bel Baby Přebalovací podložky 60 x 60 cm

  • Název: Bel Baby Přebalovací podložky 60 x 60 cm
  • Cena: 109.00 Kč.
  • Výrobce: Hartmann
  • Barva:
  • Kategorie: Pro děti | Péče o dítě | Koupání a hygiena

Brand

Hartmann

Bel Baby Přebalovací podložky 60 x 60 cm za bombastickou cenu

109 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram