+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Bayby

Bayby BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou v akci za

2 999 

Neodoláte: Bayby BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou od známé značky Bayby - tento produkt koupíte za téměř velkoobchodní cenu 2999.00 Kč.

Katalogové číslo: 112902 Kategorie: , ,

Popis

Digitální parní sterilizátor se sušičkou BAYBY BBS 3030 - "klasický“ parní sterilizátor vylepšený o sušičku. Bakterie jsou neviditelným nepřítelem každého čerstvě narozeného miminka a tak sterilizace lahviček, saviček či dudlíků je neodmyslitelnou činností každé maminky. Prostorný přístroj BAYBY BBS 3030 pojme najednou 6 kojeneckých lahví všech typů a také veškeré příslušenství jako savičky, kroužky nebo víčka. Stojan uvnitř přístroje byl navržen velmi prakticky tak, aby se pára dostala do všech zákoutí dudlíků a zkondenzovaná voda měla kudy odtéci. Do horní části se díky připraveným otvorům i „háčkům“ spolehlivě umístí dudlíky a další pomůcky nejrůznějších tvarů. Stojan lze z přístroje zcela vyndat a samostatně použít jako odkapávač či držák.Specifikace:

digitální LCD displej - ovládán mikročipem a podává informace o probíhajícím procesu
zvuková signalizace - upozorní na splnění požadované činnosti, následné automatické vypnutí
intuitivní ovládání, každá funkce má své tlačítko
přístroj informuje o nedostatku vody, pokud jste nenalili předepsaných 120 ml (zvukový signál, zčervenání LCD displeje a přerušení sterilizace)
možnost volby ze tří režimů:
režim automatické sterilizace a vysoušení (s možností nastavit tři délky vysoušení)režim pouhé sterilizacerežim vysoušeníVšechny části digitálního parního sterilizátoru se sušičkou, až na topnou nerezovou desku, jsou vyrobeny z kvalitního plastu neobsahujícího Bisfenol A.. Limitovaná edice produktu Bayby BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou pocházející od značky Bayby - tento artikl je v tuhle chvíli po slevě za jen za 2999.00 Kč.

Parametry produktu Bayby BBS 3030 sterilizátor se sušičkou

  • Název: Bayby BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou
  • Cena: 2999.00 Kč.
  • Výrobce: Bayby
  • Barva: bílá
  • Kategorie: Pro děti | Péče o dítě | Sterilizátory a ohřívače lahví

Brand

Bayby

Bayby BBS 3030 Sterilizátor se sušičkou v akci za

2 999 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram