+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Bayby

BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor v bombastické akci za

899 

No tak tohle je gól: BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor s jakostní značkou Bayby - toto zboží si můžete nechat dodat v perfektní akci za 899.00 Kč.

Katalogové číslo: 112900 Kategorie: , ,

Popis

Bakterie kompletně a rychle odstraní horkou párou elektrický parní sterilizátor BAYBY BBS 3010. Dokonalá hygiena je základem pro zdravý vývoj novorozenců zejména v prvních týdnech života. V rámci jednoho 9 minutového cyklu vysterilizuje 6 jakýchkoli kojeneckých lahví, nebo s použitím nástavce 4 láhve a dudlíky či savičky umístěné na nástavci.Přístroj zapnete jedním tlačítkem, kterým se rozsvítí světýlko na znamení spuštění. Po dokončení cyklu se přístroj automaticky vypne. Pokud necháte zaklopené víko, sterilizované lahvičkyv něm vydrží až 24 hodin čisté. Pro vyndání ještě horkých sterilizovaných lahví či dudlíků poslouží praktické plastové kleště. Abyste nemuseli přemýšlet o množství doplněné vody, výrobce sterilizátor vybavil šikovnou odměrkou.Všechny části parního sterilizátoru BAYBY BBS 3010 jsou vyrobeny z kvalitního plastu neobsahujícího Bisfenol A. Topná deska z nerezové oceli eliminuje vytvoření vodního kamene. Speciálně vyvinutá vnitřní konstrukce zabraňuje toku zbytků mléka na topnou desku. Eliminace znečištění zaručuje větší úplnost a hygienickou čistotu sterilizačního procesu.. Nabídka pro vás: BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor od populárního výrobce Bayby - tento artikl nakupujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných jen za 899.00 Kč.

Parametry produktu Bayby BBS 3010 elektrický sterilizátor

  • Název: BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor
  • Cena: 899.00 Kč.
  • Výrobce: Bayby
  • Barva: bílá
  • Kategorie: Pro děti | Péče o dítě | Sterilizátory a ohřívače lahví

Brand

Bayby

BAYBY BBS 3010 Elektrický parní sterilizátor v bombastické akci za

899 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram