+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Bayby

BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor při likvidaci skladu za nepřekonatelných

499 

V akci je BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor od oblíbené společnosti Bayby - tento produkt objednáte po zlevnění za 499.00 Kč.

Katalogové číslo: 112899 Kategorie: , ,

Popis

Lahvičkám, dudlíkům a dalším pomůckám pro nejmenší je třeba věnovat zvýšenou péči. Sterilizace horkou párou je přirozená, levná a účinná - bez použití chemických látek pára dokonale pronikne do všech částí a vše vydezinfikuje. Parní sterilizátor BAYBY BBS 3000 zvládne najednou až 6 kojeneckých lahví ve 4 minutovém cyklu.Mikrovlnný parní sterilizátor má i přes velkou kapacitu úsporné rozměry, takže se vejde i do malé mikrovlnné trouby. Vyroben je z kvalitního pevného plastu, neohýbá se ani při vysokých teplotách a samozřejmě neobsahuje Bisfenol A (BPA).Mikrovlnný parní sterilizátor je bezpečný, pevně uzavřený pomocí předního klipu. Víko perfektně těsní, takže horká pára neuniká a nehrozí opaření. Díky pevným rukojetím na stranách výrobku sterilizátor snadno a bezpečně vyndáte z mikrovlnné trouby. Již 2 minuty po ukončení sterilizace jsou předměty dostatečně vychladlé, vyjímat ještě horké lahve a doplňky lze pomocí kleští, které jsou součástí balení.Použití je velice snadné. Do misky sterilizátoru se nalije 100 ml vody, lahvičky ke sterilizaci se vloží dnem vzhůru do držáků a sterilizátor se pevně uzavře pomocí klipu. Doporučená doba cyklu závisí na výkonu mikrovlnné trouby. U výkonu 1100 W by čas neměl překročit 4 minuty, při 500 W pak 8 minut.. Tradiční bestseller, BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor originální od labelu Bayby - tento hit můžete získat v sezónní slevě za jen za 499.00 Kč.

Parametry produktu Bayby BBS 3000 sterilizátor do mikrovlnky

  • Název: BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor
  • Cena: 499.00 Kč.
  • Výrobce: Bayby
  • Barva: bílá
  • Kategorie: Pro děti | Péče o dítě | Sterilizátory a ohřívače lahví

Brand

Bayby

BAYBY BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor při likvidaci skladu za nepřekonatelných

499 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram