+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Bayby

BAYBY BBP 1000 Manuální dvoufázová odsávačka při likvidaci skladu za nepřekonatelných

499 

Vaše možnosti obohacující BAYBY BBP 1000 Manuální dvoufázová odsávačka s osvědčenou značkou Bayby - tento artikl čeká na vás s úžasnou cenovkou 499.00 Kč.

Katalogové číslo: 112903 Kategorie: , ,

Popis

Manuální odsávačka mateřského mléka BAYBY BBP 1000 patří do základní výbavy všech kojících maminek. Pomáhá řešit aktuální nedostatek či přemíru mateřského mléka, ale také vyřeší situace, kdy nelze dítě kojit přímo z prsu. Manuální odsávačka je vhodná spíše na příležitostní odsávání dle aktuální potřeby, velmi dobrou službu udělá třeba na cestách. Je mimořádně lehká, tichá a velmi diskrétní díky malým rozměrům. Navíc se dobře drží, takže k obsluze stačí jedna ruka. Díky 2fázovému systému je však odsávání mimořádně šetrné k prsní tkáni.Už sama konstrukce těla odsávačky je navržena tak, aby nabídla potřebný komfort. Díky jejímu tvaru můžou maminky pohodlně sedět, což napomáhá snadnějšímu odsátí mléka. Silikonový prsní nástavec tvoří polštářek se speciálními nopy na mateřské mléko, který dokonale a přitom jemně přilne na prs, masíruje jej a ručně vytvořený podtlak napodobuje přirozené sánía dýchání miminka. V první fázi tak napodobí rychlé sání, což stimuluje vyloučení mléka z mléčné žlázy. Ve druhé fázi pak simuluje hlubší sání miminka, kdy dochází k samotnému vylučování mléka a jeho odsávání do lahvičky.Po odsátí mléka se lahvička bezpečně uloží do přibaleného stojánku, který brání převrhnutí a vytečení mléka.Pro okamžité krmení se na lahvičku našroubuje přibalený kroužek se savičkou. Pro budoucí použití je možné mléko uschovat i přímo v lahvičce, stačí ji uzavřít pomocí praktického víčka. Víčko se vkládá do šroubovacího kroužku, kdy o pevnosti jejich spojení svědčí snadno slyšitelné cvaknutí.Sestavení odsávačky je snadné a intuitivní. Speciálně tvarovaná páka zajišťuje komfortní odsávání bez použití velké síly. Dle potřeby se jen umístí do pozice pro jemné nebo silné odsávání. Ochranný kryt prsního nástavce odsávačku chrání před prachem, znečištěním, poškozením, v té části, která se přikládá k prsu. Údržba odsávačky se provádí jednoduše v parním sterilizátoru nebo vyvařením. Je však nutné odsávačku rozložit na jednotlivé díly, důkladně je umýt a poté sterilizovat.Obsah balení:

kojenecká láhav se širokým otvorem o objemu 140 ml
silikonová savička s ochranným víčkem
víčko pro uzavření při skladování mléka v lahvičce
redukce pro použití kojeneckých lahví s úzkým otvorem

stojánek
náhradní příslušenství – chlopeň a píst Všechny části odsávačky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisfenol A).. Exkluzivní BAYBY BBP 1000 Manuální dvoufázová odsávačka od společnosti Bayby - tento hit snadno najdete v jedinečné akci za jen za 499.00 Kč.

Parametry produktu Bayby BBP 1000 manuální odsávačka mléka

  • Název: BAYBY BBP 1000 Manuální dvoufázová odsávačka
  • Cena: 499.00 Kč.
  • Výrobce: Bayby
  • Barva: fialová
  • Kategorie: Pro děti | Péče o dítě | Odsávačky, pomůcky pro kojení

Brand

Bayby

BAYBY BBP 1000 Manuální dvoufázová odsávačka při likvidaci skladu za nepřekonatelných

499 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram