+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Akupresurní kamínková podložka GOGO za perfektní cenu

449 

Jedinečná nabídka, Akupresurní kamínková podložka GOGO co nám dodává - toto zboží zakoupíte při právě probíhající akci za 449.00 Kč.

Popis

Masážní akupresurní podložka s umělými kamínky účinně poslouží a nahradí přirozenou chůzi naboso jako u moře na drobných oblázcích. Pravidelným ležením na podložce stimulujete akupresurní body osových svalů páteře, které pozitivně působí na funkci celého močového ústrojí u žen a mužů.Akupresurní podložku GOGO můžete použít prakticky kdekoli. Masáž stimuluje reflexní oblast chodidel, podporuje cirkulaci krve a tím urychluje látkovou výměnu. Chůzí po akupresurní podložce dostatečně nahradíte prospěšnou chůzi po kamínkách v přírodě nebo u moře.Přínosy akupresurní podložky:

akupresurní masáž vám pomůže od únavy
zmírní svalový tonus
posílí únavené svaly
pomůže dodat celému tělu hřejivou energii
celkově posílí funkci vnitřních orgánů a imunituKomplexní vlastnosti akupresurní podložky GOGO:Ležením na akupresurní podložce působíte na akupresurní body kolem osových svalů páteře, tím pozitivně ovlivníte celé urogenitálního ústrojí ženy i muže. U lidí středního a staršího věku je častější výskyt akutních a chronických potíží. Podložku ocení ženy s inkontinencí nebo muži s prostatickými potížemi. Pravidelnou akupresurní masáží chodidel podpoříte mikrocirkulaci druhého srdce těla (chodidel), zlepšíte dráždivý účinek nervových zakončení, pošlapáváním nebo ležením na podložce docílíte příjemné relaxace a uvolnění.Doporučujeme také používat akupresurní podložku lidem při sedavém zaměstnání, při potížích s páteří a při bolestech hlavy.Použití:

Umělé kameny je možné otáčením vyjmout, můžete je opět uspořádat podle barvy, vzoru a velikosti.
Položte akupresurní podložku na podlahu, před a po použití podložky vypijte více teplé vody, abyste s močí odstranili všechny nečistoty. Množství vody by se mělo pohybovat mezi 2,5 dcl až 5 dcl.
Při počátečních použitích můžete na akupresurní podložku položit tenkou tkaninu (nebo použít ponožky). Po delší době používání můžete po akupresurní podložce chodit přímo.Upozornění:

Nevhodné pro lidi se syndromem krvácení.
Nevhodné pro ženy v období menstruace a těhotenství.
Nevhodné pro pacienty s vážným poškozením ledvin, sdrce a jater.. Tohle si zamilujete: Akupresurní kamínková podložka GOGO od výrobce - tento produkt obchodujeme při právě probíhající akci za jen za 449.00 Kč.

Parametry produktu Akupresurní kamínková podložka GOGO

  • Název: Akupresurní kamínková podložka GOGO
  • Cena: 449.00 Kč.
  • Výrobce:
  • Barva: černá
  • Kategorie: Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Péče o tělo | Masážní přístroje

Akupresurní kamínková podložka GOGO za perfektní cenu

449 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram